Warsztaty

Warsztaty

Moja oferta jest skierowana do wszystkich, w których drzemie talent i pragną go uwolnić, nauczyć się czegoś nowego, rozwinąć swoje zdolności i spełnić marzenia. Zajęcia umożliwieniają spędzenia wolnego czasu w sposób ciekawy i kreatywny.

Ceramika

Zaczarowany świat gliny

Biżuteria z drutu

Metalowe zawijasy

Lalki

Szmaciane ludziki

Florystyka

Świat roślin

Filcowanie wełny

Tęczowe cudaki

Papier

Cuda z papieru

Masa solna

Krupczatkowe wypieki

Malowanie na szkle

Kryształowy świat

Istnieje możliwość przeprowadzenia innych zajęć np. haftowanie, robienie na drutach, szydełku, wyplatanie palcami itp. Zapewniamy materiały i narzędzia potrzebne do przeprowadzenia warsztatów. Firma Rękodzielnia KRAM zapewnia również uczestnikom zajęć fachową wiedzę, miłą atmosferę i wspaniałą zabawę.

Jestem zainteresowana nawiązaniem współpracy z Ośrodkami Kultury, Przedszkolami, Szkołami, Domami Dziecka, Domami Pomocy Dla Seniorów, Ośrodkami Terapeutycznymi, Domami Poprawczymi, Aresztami Śledczymi, Świetlicami Parafialnymi na terenie województwa świętokrzyskiego.

Oferuję zajęcia jednorazowe lub cykl spotkań z uczestnikami w dowolnie wybranej dziedzinie, dowolnym terminie, grupowe lub indywidualne. Uczestnikami warsztatów mogą być dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy.

Dojeżdżam na miejsce odbywających się warsztatów, zapewniam materiały i narzędzia. Uczestnicy warsztatów po zakończeniu zajęć zabierają własne prace ze sobą. Organizatorzy zapewniają: miejsce, stoły, krzesła do pracy, dostęp do wody i toalety.
Ustalanie rodzaju i terminu warsztatów telefonicznie lub mailowo - Kontakt.