O nas

O nas

JOANNA MISZTAL – Rękodzielnia KRAM

Rękodzielnia, to działania z wykorzystaniem swoich zdolności manualnych i twórczych, tworzenie prac własnoręcznie (handmade).
Organizuję i prowadzę zajęcia i warsztaty plastyczne dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Od wielu lat zajmuje się działalnością artystyczną w zakresie różnych dziedzin plastyki i rzemiosła.

Wykonuję własne prace z różnych dziedzin, które mogą Państwo zobaczyć na stronie Galerii i jednocześnie zakupić.

Zakres wykonywanych prac:

florystyka, ceramika, filcowanie wełny czesankowej, wystrój wnętrz, scenografie teatralne, lalki do spektakli teatralnych, obrazy z tkanin, obrazy i formy przestrzenne florystyczne, gadżety reklamowe.

Swoje umiejętności stale rozwijam i podwyższam dzięki kształceniu w kolejnych dziedzinach. Ukończyłam: Studium Projektowania Architektonicznego, Wnętrz i Ogrodów, Szkołę Florystyczną oraz Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego.

Pracowałam jako plastyk w firmach: Dekorex, Jas, Dekart (której byłam właścicielem), Galeria, Dekor Studio. Każda z nich była związana z twórczymi działaniami artystycznymi.
Nadal współpracuję z Teatrem Lektur Szkolnych, firmami reklamowymi i świadczę usługi w zakresie moich umiejętności.

Pragnę zachować i przekazać dawne tradycyjne metody rzemieślnicze występujące na obszarze naszego kraju, jak również umożliwić poznanie nowych, ciekawych sposobów tworzenia. Oferując zajęcia, mam przyjemność dzielić się z Państwem moją wiedzą i umiejętnościami związanymi z rękodziełem artystycznym i ludowym.